Main menu

Strony internetowe

Firmowa strona internetowa – dlaczego warto ją posiadać

W dzisiejszych czasach, gdzie większość z nas szuka produktów i usług w sieci, trudno wyobrazić sobie prowadzenie biznesu bez posiadania własnej witryny internetowej. Internet to najszybciej rozwijające się medium na świecie, które stanowi obecnie główne źródło informacji. Posiadanie firmowej strony internetowej to konieczność, dzięki temu można zwiększyć zainteresowanie swoimi usługami i co ważniejsze, dotrzeć do większej liczby klientów.

sklepy i strony internetowe

Strona WWW to wizytówka firmy

Strona internetowa nie pełni wyłącznie funkcji informacyjnej, ale stanowi wizytówkę naszej firmy – to jedna z podstawowych i najbardziej skutecznych form reklamy. Dzięki niej zwiększamy zasięg swoich usług, możemy dotrzeć do nowych klientów oraz poprawić jakość komunikacji z obecnymi odbiorcami naszych usług.  Decydując się na uruchomienie własnej witryny, pozwalamy odnaleźć się nowym klientom, zwiększamy sprzedaż oraz co się z tym wiąże, rozwijamy biznes. Obecnie trudno wyobrazić sobie prowadzenia firmy bez obecności w sieci.

Strony internetowe w abonamencie

Podejmując decyzję o uruchomieniu strony firmowej, należy pamiętać, aby podjąć współpracę z doświadczonymi specjalistami, którzy znają się na rzeczy i będą w stanie pomóc nam w razie problemów. Dedykowane projekty stron internetowych są dość kosztowne, ale wybierając taką opcję zyskujemy stronę WWW w pełni dopasowaną do naszych potrzeb, upodobań oraz charakteru prowadzonego biznesu. Oczywiście na początku działalności nie zawsze stać nas na takie usługi. Jeżeli zależy nam czasie, jednocześnie mamy ograniczony budżet na  zakup strony firmowej, rozwiązaniem mogą okazać się strony internetowe w abonamencie.

Na czym to polega?

Dokonując miesięcznej opłaty za stronę, otrzymujemy gotową witrynę wraz z usługą jej utrzymania. To bardzo dobre rozwiązanie w przypadku początkujących przedsiębiorców, ponieważ koszty są dużo niższe, niż w przypadku zaprojektowania strony WWW od podstaw. W tym wypadku jedynym wymogiem jest utrzymanie witryny przed okres ustalony przez wykonawcę, zazwyczaj jest to okres od 6 miesięcy do roku. Nie należy martwić się o żadne dodatkowe opłaty, po prostu co miesiąc jesteśmy zobowiązani do opłaty abonamentowej. Przeważnie otrzymujemy projekt strony na podstawie wybranego szablonu, oczywiście witryna jest responsywna, czyli dopasowana do urządzeń mobilnych. Poza tym możemy liczyć również na takie usługi jak domenę i hosting, a także kompleksową pomoc w przypadku awarii strony.